Developerské projekty Praha

Při sledování nabídky nemovitostí v Praze v posledních několika měsících musel i laik vycítit, že se něco děje. Reklamy na „nové byty Praha“ začaly přibývat jako houby po dešti, stránky magazínů opět zaplavily inzeráty developerů a trh pozvolna ožil.

Nové bydlení Praha: očekává se růst

Pokud jste získali dojem, že krize na trhu s nemovitostmi je pryč, máte pravdu. Rozvojová území v Praze se opět využívají na maximum a plánuje se zde postavit mnoho tisíc až desítek tisíc bytových jednotek – jen v nejbližších několika letech!

Nové byty Praha získá hlavně ve třech bouřlivě se rozvíjejících čtvrtích – nejmohutnější výstavba je plánována na území Prahy 5, Prahy 6 a Prahy 7. Developerské projekty Praha tedy získala po útlumu zase zpět a je z čeho vybírat.

Developerské projekty Praha: dostupnější než kdy dřív

Nové byty v Praze jsou díky situaci na trhu poměrně atraktivní. Nových bytů je dostatek, staví se další, ale poptávka se jen pouze lehce zvýšila. Developeři tedy bojují o přízeň zákazníka oproti minulosti intenzivněji. Nebojte se proto při hledání bytu porovnávat nabídky mezi sebou a vyjednávat o lepší ceně i bonusech navíc.

Nové byty Praha: Zelenou mají rodiny s dětmi

Oproti minulým letům hraje mezi developerskými projekty v Praze prim nová výstavba pro rodiny s dětmi. Nejde o žádné exkluzivní areály za přemrštěné ceny, ale o solidní dvou a třípokojové byty v menších bytových domech.

Ty jsou za výhodnou cenu a na místech sice ne exkluzivních, ale o to více dostupnějších a příjemnějších k bydlení. Právě díky výhodným cenám těchto bytů, a zároveň nízkým provozním nákladům, je bydlení od developerů zajímavou možností i pro mladé a rodiny s malými dětmi.

Výhody pořízení nového bytu přímo od developera je ale více – nakupujete totiž bez realitky a cena nového bydlení v Praze je o to levnější.