Plánujte bydlení v Praze?

Plánujte bydlení v Praze?

Společnost Sekyra Group patří mezi přední české developery. Na trhu s nemovitostmi je velmi aktivní a zaměřuje se především na nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti a na zanedbané lokality. Tato nevyužitá území přetváří na atraktivní lokality, kde realizuje své komerční i rezidenční projekty. V současné době nabízí k prodeji lukrativní pozemky v Dolních Počernicích a nové byty v Praze - Modřanech.

Jaké nyní připravuje Sekyra Group rezidenční projekty?

Obytný soubor Čakovice nabídne 500 bytů v 52 bytových domech. Nové domy citlivě navazují na stávající zástavbu a obyvatelé budou moci využívat veškerou současnou občanskou vybavenost, včetně škol, restaurací, ale i třeba čakovický zámecký park. K dalším plánovaným projektům patří BelariePark v Modřanech.

Pět moderních nízkoenergetických domů nabídne neopakovatelné pohledy na Vltavu či Berounku. Za zmínku stojí i připravovaný rezidenční projekt Zámecký dvůr nedaleko Vinořského zámku, kde najdete k prodeji byty v šesti nových bytových domech. Obyvatelé Karlových Varů budou mít možnost si koupit byt v Nových Tuhenicích, kde v současnosti společnost Sekyra Group staví komplex sedmi domů s 270 byty.

Nové pražské čtvrti jsou na obzoru

Společnost FINEP HOLDING drží krok s moderními evropskými trendy a nabízí velmi atraktivní lokality pro kvalitní bydlení. Věřím, že byty v Praze od Sekyra Group rozseknou i vaši bytovou otázku. Kontaktujte společnost FINEP HOLDING ještě dnes.

<< Zobrazit všechny aktuality