Aktuality

Plánujte bydlení v Praze?

Společnost Sekyra Group patří mezi přední české developery. Na trhu s nemovitostmi je velmi aktivní a zaměřuje se především na nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti a na zanedbané lokality. Tato nevyužitá území přetváří na atraktivní lokality, kde realizuje své komerční i rezidenční projekty. V současné době nabízí k prodeji lukrativní pozemky v Dolních Počernicích a nové byty v Praze - Modřanech.

Se společností Sekyra Group nemůžete s bytem chybit

Uvažujete o koupi nového bytu v Praze? Rozhodli jste se postavit v Praze rodinný dům? Hledáte pro vaši rodinu zajímavý pozemek, kde byste mohli zapustit svoje kořeny. Tak se obraťte na skutečné profesionály v oboru. Společnost Sekyra Group je již 18 let velmi aktivním a uznávaným specialistou na českém realitním trhu a patří mezi přední developery s dobrou pověstí a solidním přístupem.

5 důvodů proč lidé dávají přednost bydlení ve městě

Je lepší bydlet ve městě nebo na vesnici? Řekněme v Praze nebo v Hošticích. Co člověk, to názor. Pravděpodobnost, že najdeme jedinou správnou odpověď je asi stejná, jako když se budeme ptát, jestli bylo dříve vejce nebo slepice. Přečtěte si 5 nejčastějších argumentů pro bydlení ve městě.

Češi touží po vlastním bydlení. Developeři jim vycházejí vstříc

Jistota, zázemí nebo dobrá investice. Tak Češi nejčastěji zdůvodňují touhu po vlastním bytu nebo domu. Podle výzkumu Sociologického ústavu Akademie věd ČR považuje více než 80 % Čechů za ideál vlastnictví nemovitosti.

Rodiny chtějí do vlastního. Nutí je k tomu rostoucí výdaje na bydlení

Český statistický úřad zveřejnil data za rok 2015. Vyplývá z nich, že až 23 % všech výdajů domácností tvoří náklady na bydlení. Jedná se o jednoznačně největší položku v rodinných rozpočtech a rodiny se proto čím dál častěji stěhují do vlastního.

Česká ekonomika je na tom nejlépe za poslední roky, využijte toho!

Pokud zvažujete bydlení ve vlastním bytě nebo dokonce domě, nyní je nejlepší čas pro investici.

Novinka v zákoně změní definici stavebního pozemku. Čtěte, koho se dotkne

1. ledna vstoupí v účinnost novela zákona o DPH, která se dotkne každého, kdo kupuje nebo prodává nový dům. Alespoň tak to média prezentují. Jak je to ve skutečnosti?

Nový byt v Praze pořídíte levněji než v Brně nebo Olomouci

Současná situace na trhu s realitami nahrává každému, kdo má zájem o bydlení v Praze. Zdá se ale, že bude trvat jen do konce tohoto roku.